U19 Play-Off'ta Şampiyon Harmanlıkspor

U19 Ligi’nde bitime bir hafta kala Harmanlıkspor şampiyonluğunu ilan etti.

U19 Ligi 28.03.2019, 16:26 SporExpres
U19 Play-Off'ta Şampiyon Harmanlıkspor

Sakarya U19 Ligi Play-off grubunda şampiyon önceki akşam oynanan 8’inci hafta müsabakaları sonunda belli oldu.

U19 Ligi Play-Off Grubu’nda şampiyonluk yarışı ve Türkiye Şampiyonası’na gidecek ekipleri belirlemede büyük öne taşıyan müsabakada Harmanlıkspor ve Demirspor Erenler Stadı’nda karşı karşıya geldi. Oldukça zevkli geçen mücadeleyi Berkay Caymaz, Yakuphan ve Berkay Bayram’ın golleri ile 3-1 kazanan Harmanlıkspor bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden ekip oldu. Maç sonunda yeşil beyazlı futbolcular ve teknik heyet büyük sevinç yaşadı.

SON İKİ BİLET

Şampiyonluğunu ilan eden Harmanlıspor, Türkiye Şampiyonası biletini kapan ilk ekip olurken grupta şampiyonaya gitme hakkı elde edecek son iki takım Cumartesi günü oynanacak olan müsabakaların ardından belli olacak. Grupta 21 Puanlı Harmanlıkspor’un ardından Erenlerspor (18), Demirspor (18), Karasu Aziziyespor (17) ilk üç sıraya girme için mücadele edecek.

Karasu Aziziyespor, son hafta mücadelesinde şampiyon Harmanlıkspor ile Karaman Suni Çim sahada karşılaşırken, Erenlerspor, Kalaycı Stadı’nda Serdivanspor ile mücadele edecek. Grubun bir diğer iddalı ekibi Demirspor ise Akyazı Suni Çim Saha’da Akova Barışspor karşısında Türkiye Şampiyonası vizesi arayacak.

Yorumlar (0)