banner212

banner211

Atatürk İOO Sultanları çok hırslı

Bu sezon bölgesel Voleybol elemelerine girecek Atatürk İOO Spor Kulübü Voleybol takımı oyuncuları çalışmalarını son derece hırslı ve iddialı olarak sürdürüyor.

Voleybol 30.12.2013, 10:27 30.12.2013, 10:31 UTKU KAYNAR
Atatürk İOO Sultanları  çok hırslı
banner218

 Bu sezon bölgesel Voleybol elemelerine girecek Atatürk İOO Spor Kulübü Voleybol takımı oyuncuları çalışmalarını son derece hırslı ve iddialı olarak sürdürüyor.

Üç antrenör denetimde

Voleybol’un sultanları Baş Antrenör Erol Güdüloğlu, Antrenörler Ertan Özkaptan ve Banu Özkaptan tarafından çalıştırılıyor ve tam deyimi ile çalışmalarda ter üstüne ter döküyorlar.

Güdüloğlu “ 139 takım var”

Erol Güdüloğlu çalışmaların çok iyi gittiğini belirterek “ dahada fazla çalışmamız lazım. Bölgesel lig elemelerine katılacak 139 takım var. Bu takımların isimleri Federasyon sayfasında açıklandı. Şimdi grupların oluşmasını bekliyoruz. Tahminime göre 6 yada 8 li gruplar olabilir.” dedi.

Bir merkezde yapılacak

Güdüloğlu Bölgesel elemelerin geçen yılların aksine  deplasmanlı olmayacağını belirtti ve şu bilgileri verdi. “ Bu sezon gruplar belirlenince takımlar bir İl merkezinde gidecekler ve eleme maçlarını orada oynayacaklar. Bu grup merkezinin biri  Sakarya’da olabilir. Olursa çok memnun oluruz “

Sultanlar memnun

Atatürk İOO spor kulübü Voleybolcuları Sultanlar çalışmalardan çok memnun. Ertan hoca çalışmalara bizzat katılırken, Banu Özkaptan hoca Sultan’lar ile bire bir ilgileniyor ve bayan olarak her dertlerine ortak oluyor. Voleybolcu Sultanlarımız bu ilgiden çok memnun olduklarını belirtiyor ve “ başarıya ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bölgesel elemeleri geçeceğiz “şeklinde konuşuyorlar.

Suat Beyenal

 

 

banner220
Yorumlar (0)