banner212

banner211

Generali Sigorta Sakarya Voleybol lige hazırlanıyor

Yeni sezona 11 Ekim’de “Merhaba” diyecek olan Sakarya Voleybolsporda hazırlıklar aralıksız devam ediyor. Karşıyaka ile yapılan iki maçta eksiklerini görme fırsatı buldular. 

Voleybol 16.09.2020, 14:33 24.09.2020, 15:35 UTKU KAYNAR
Generali Sigorta Sakarya Voleybol lige hazırlanıyor
banner218

Yeni sezona 11 Ekim’de “Merhaba” diyecek olan Sakarya Voleybolsporda hazırlıklar aralıksız devam ediyor. Karşıyaka ile yapılan iki maçta eksiklerini görme fırsatı buldular.

 2 günde 2 maç yaptılar


11 Ekim’de iç sahada yapacağı Nevşehir Belediye maçıyla birlikte Türkiye Kadınlar Voleybol 1’inci Ligindeki mücadelesine start verecek olan Sakarya Voleybolspor’da moraller süper. Baş Antrenör İdris Demir idaresinde bol bol kondisyon yükleyen Sultanlar, önceki gün üst üste Karşıyaka ile özel maç yaptı. Serdivan Spor Salonunda sahnelenen bu iki karşılaşmadan biri 3-1’lik galibiyet, diğeri ise 3-2’lik yenilgi ile son buldu. 


Zevkli ve çekişmeli geçti
Generali Sigorta Sakarya Voleybolspor’un İzmir temsilcisi Karşıyaka ile yaptığı maçların ilki önceki akşamdı. Güçlü rakibinin karşısında Betül, Elvan (K), Esma, Ecren, Kübra, Gizem M., Selen, Damla, Ebru, Eylül, Şevval, Nisa, Deniz, Dilara, Berna’dan oluşan kadro ile mücadele eden temsilcimiz 3-1 kazanmayı bildi. Dün oynanan ikinci maçta ise Betül, Elvan (K), Esma, Ecren, Kübra ve Gizem 6’lısı ile sahadaydı. Baş Antrenör İdris Demir ilerleyen dakikalarda tüm oyuncularını file altına yolladı. Setleri 25-20, 20-25, 25-19, 22-25 ve 7-17 şeklinde biten karşılaşma, Karşıyaka’nın 3-2’lik galibiyetiyle son buldu. Her iki takım da skordan çok sergilenen oyunu önemsedi. 


Baş Antrenör İdris Demir, yeni sezonda fırtına estireceklerini söyledi. Karşıyaka ile üst üste iki hazırlık maçı yapan Generali Sigorta Sakarya Voleybolspor, yeni sezona şampiyonluk parolası ile girecek. Sultanlarımız geçtiğimiz sezon yenilmeden şampiyon olarak 1’inci Lige yükselmişlerdi.

banner220
Yorumlar (0)