banner212

banner211

Voleybolda Hendek Fırtınası sürüyor

Hendekspor küçük ve genç takımları ikinci maçlarını da kazanarak fırtına gibi esiyor.

Voleybol 27.05.2012, 10:51
Voleybolda Hendek Fırtınası sürüyor
banner218
Hendekspor küçük ve genç takımları ikinci maçlarını da kazanarak fırtına gibi esiyor.

Türkiye Şampiyonası Voleybol Yarı Final Grubu'nda Hendekspor rüzgarı esiyor. Hendekspor'un küçük ve genç takımları ikinci maçlarını da set vermeden geçti. Temsilcilerimiz bugün Final Grubu'na adını yazdırmaya çalışacak.

Set vermediler

Türkiye Şampiyonası Voleybol Yarı Final Grubu maçlarında Hendekspor2un küçük ve genç takımları fırtına gibi esmeye devam ediyor. Her iki temsilcimizde ikinci maçlarını da set vermeden geçmeyi başardı. Hendekspor küçük takımı Tekirdağ temsilcisini 25-12, 25-11 ve 25-16'lık setlerle sahadan 3-0 galip ayrıldı. Genç takım ise Zonguldak'ta ikinci sınavını Kütahya DSİ karşısında verdi. Oldukça çekişmeli geçen maçı gençler rakibine set vermeden kazanmasını bildi.

Final için sahada

Hendekspor'un küçük ve genç takımları bugün Final Furbu'na kalabilmek için ter dökecek. Küçük takım Kocaeli'de Çankırı temsilcisi ile saat 10.00'da kozalarını paylaşacak. Gençler ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi karşısında galibiyet arayacak. Bu karşılaşma da saat 10.00'da başlayacak. Her iki temsilcimiz bugünkü maçları kazandığı takdirde adını son 16 takım arasına yazdıracak. Öte yandan daha önce yıldızlarda final grubuna kalan Hendekspor genç ve küçük takımları aynı başarıyı gösterirse tarih yazacak.

Hendekspor'un küçük takımı ikinci maçında da rakibine set vermedi. Maç sonunda minik sporcularda galibiyetin getirdiği haklı sevinç yaşandı.

Hendekspor'un genç takımında büyük sevinç var. Final Grubu'na kalacağına inan genç voleybolcular galibiyet yemini etti. Antrenör İdris Demir, "Her iki takımımızda mükemmel bir şampiyona geçiriyor. Bugünkü maçlarından ardından ilk 16'ya kalmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Yazar: Mehmet KAVİS/Haberhendek.com

Yorumlar (0)