20.12.2016, 14:51

Bu iş nasıl oldu anlatın bakalım

Sakaryaspor için son 4 haftaya girdiğimizde 10 puan hesap etmiştim. 1 Puan kaybını da Bingöl'e yazmıştım. Evdeki hesap çarşıya uymadı. Allah'tan rakiplerinde bizden pek farkı yok hesap konusunda. Öyle böyle derken geldik devre arasına.

Devre arası deyince ilk akla gelen transferde transfer. Kim gelecek, ne zaman gelecek hangi mevkiye gelecek. Hatta zaman zaman arayıp soranlar oluyor. "Senin kulağın deliktir kimleri alıyoruz" diye. Hiç çekinmeden doğruyu söylüyorum arayanlara. "Hiç bir bilgim yok" diye. Çoğu da inanmıyor zaten "Biliyorsundur biliyorsundur" diyenler var.

Umarım yapboz tahtasına dönüp 10 oyuncu gönderip 10 oyuncu almayız. Malum şampiyon olsak bile transfer kapılı olduğu günlere kimse geri dönmek istemez


Gelelim asıl mevzumuza...

Aslında kimin yada kimlerin geleceğinden çok aldıklarımızla neler yaptık ? Aldıklarımızı nasıl aldık ? Kulübeye dahi almadığımız milyonluk transferlerin akıbeti ne ?  Gibi aklımda deli sorular...

-Ferhat Yazgan transferinde ne İsmail Gürses ne Özcan Kızıltan burnundan kıl aldırmıyordu. 1461Trabzon'u 2.Lig'e düşüren Ferhat'ı bize Süper Lig transferi diye kimler hangi şartlarla gazladı ?

-Bandırmaspor'u şampiyon yapan 54 Numaralı oyuncu Talha Mayhoş nasıl oldu da bize gelince istenmeyen adam pozisyonuna düştü. Bırakın oynamayı 18'e bile giremez hale nasıl geldi ?

-Bize 32 Puan toplayan bu muhteşem kadronun faturası nedir ? Bu fatura ile Sakaryaspor'un geleceği ipotek altında mı değil mi ?

-İsmail Cem Cambaz'ı neden ısrarla sportif direktör yapmak istediniz ? (Öyle ya 7 sene bizle kalacaktı görevi ne olursa olsun )

-Yeni kurduğunuz şirket ortakları kimler ? Sakaryaspor Kulübü Derneği'nin veya Sakaryaspor AŞ'nin bu yeni şirketteki payı nedir.

-Dükkan54 projesinde taraftarımız ne kadar ilgi gösterdi. Buradan elde edilen gelir var mı. ? Varsa hangi şirkete aktardık ?

-Göreve geldiğiniz günden beri verdiğiniz mücadeleyi takdir görüyor elbette ama neden şeffaf olamıyorsunuz ? Neden eleştiriye bu kadar tahammülsüzsünüz ?

Evet başta ben olmak üzere Yeşil Siyah renklere gönül veren bir çok kişi bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevaplarını bekliyor. Transfer harekatına geçmeden önce bir basın toplantısı düzenleyip kamuoyuna bunları açıklama tevazusunda bulunursunuz umarım Sayın Başkan Özcan Kızıltan ve Sayın Sportif Direktör İsmail Gürses.

Yok yok yanlış yazmadım. Sadece kağıt üzerindeki ünvanlarınıza göre değil davrandığınız şekle göre yazdım.

Haa birde şu "Senin bilmediğin şeyler var" diye ortaya çıkan cengaverler var. Bizde bilmediğimizden soruyoruz Bay çok bilenler 
Yorumlar (0)