banner212

banner211

26.07.2019, 23:03

BU ŞEHİRLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ?

Sakaryaspor yönetimi günlerde kamuoyunu Süper Lig’den futbolcu getireceğiz diye meşgul ediyor. Önceki akşam öğreniyoruz ki Süper Lig’den transfer, çilek transfer diye lanse edilen oyuncu 15 aydır futbol oynanamamış Aydın Yılmaz çıkıyor.

Kulüp başkanı İbrahim Nalbant’ın Futboldan sorumlu As Başkan olarak bizlere tanıştırdığı Erkan Çetin’in 4 gün önce Süper Lig’den taraftarı heyecanlandıracak bir futbolcu getireceğiz söyleminin basında yer almasının ardından taraftarın geneli yönetime çok güvenmese de heyecan yaratmıştı. Fakat gelin görün ki bu futbolcunun ismi ortaya çıkınca heyecanın yerini hayal kırıklığı aldı.

KREDİNİZ TÜKENİYOR

As Başkan Erkan Çetin beyin ‘’Galatasaray’ın milli oyuncusu Aydın Yılmaz ile görüşmelere başlanmıştır’’ açıklaması ile ortaya çıkan gerçek tam bir fiyaskoydu açıkçası. Transferin teknik olarak doğruluğu falan bir kenara bıraktım diyelim. 5 Sene önce Galatasaray ile ilişiğini kesmiş bir futbolcunun dalga geçer gibi Galatasaray ismi üzerinden kamuoyuna pazarlanmak istenmesine mi ? , Yoksa Süper Lig’de en son 2 sene önce maça çıkmış bir futbolcunun Süper Lig oyuncusu alacağız diye günlerdir kamuoyunu meşgul etmesine mi ? Yoksa 15 aydır futbol oynamamış bu ismin flaş transfer olarak Sakarya kamuoyuna pof poflanmasına mı takılalım. Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant ve tabi ki ekibine naçizane tavsiyem, zaten kamuoyu nezdinde az olan kredinizi bu tip saçmalıklarla iyice tüketmeyin.

İsmail Gürses yönetiminden 3,5 Milyon ve Cevat Ekşi yönetiminden 2,5 Milyon borç devralan yönetim mevcut kadroyu tutmak için gösterdiği gayreti takdir etmiyor değilim ama şehir biran önce sizden daha ciddi adımlar bekliyor.  Her şeyden öncesi transfer yasağını kaldırıp şampiyonluk hedefi doğrultusunda takviyeler yapılması için insanların sabrı tükeniyor.

Yorumlar (3)
Sak54 3 yıl önce
Bülent uygun ibrahim nalbantin başkan olması için bir basamakti başkan oldu bülent uygun çekildi. Ekrem yucede başkanlık seciminde ibrahim nalbanti destekledi. Adamı başkan yaptılar. Bu başkan olan şahıs sakaryasporu sampiyon yapıp tatangalari mutlu etmek için mi başkan oldu yoksa koltuk sevdası için mi. Başkanlığa adayken belli vaatler saydi transfer yasagini kaldıracak 5 milyon (ne kadarsa) bende hazır var transfer yasagini kaldiracagim takıma yeni takviyeler yapıp bu sezon şampiyon olacağız sakarya hak ettigi yere gelecek demişti. Şuan görünen duruma göre bir değişiklik yok. Su söz Sakaryasporu sevenlerin aklından çıkmasın. Baskanlar gelip gecicidir ancak baki olan kalıcı olan sadece Sakaryaspor ve tatangalardır. Gelen başkan borç takıyor takimi şampiyon yapacağım diyor beceremiyor gidiyor olan borç sakaryasporun üzerine kalıyor.bu böyle devam etmez.siyasilerden sakaryada futbola başlayıp un yapmış futbolcularda hiç sakaryasporun elinden tutmuyor.(eski mvekili aysenur islam haric) Sakaryaspor olmasa sen nasıl ünlü bir futbolcu olacaktin yükselecektin Sakaryaspordan yetenekli futbolcuları bulmak icin ozel izlemeye gelenler var. nankor olmamak gerekir.biraz vefali olmak. gerek. Yetiştigin kaynağa sahip çıkmak yardim etmek gerek. Ha birde süperligde Sakaryasporun maçlarını izleyen yuksek taraftar sayisi kadar olmayan superlig takımlari var. tatangalarin umutlariyla duygularıyla hayalleriyle sevinçleriyle oynamaya gerek yok. Büyük bir vebal. Su takimi adam akıllı düzene sokacak birileri olsun. artık eğer takım düzgün olur devamlı galibiyet olursada stad ful ceker. Tatangalar bütün maçları izlemeye gelir.
Marka 3 yıl önce
Bu yazi simdi ney. Sırf yazi yazmak icin kalem tutmayın ya. 10 yaşındaki bir taraftarin bile yazabileceği bir yazı. Bak biz de yonetime cakiyoruz diye bide koltuk kabartirsiniz. Daha cesur olun. Eger bu taraftarin sesi olmak istiyorsanız lutfen samimi olun
Adapazarlı 3 yıl önce
Marka kardeşim yazılanlar dogrumu değilmi sen onu söyle boş ver birilerini kollamayı ... heryerde yorumlayanlara yorum yapıyorsun ilgilisin belli hadi sende bişeyler söyle