Satranç'da kupalar sahibini buldu

Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Satranç Turnuvası sona erdi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakaların ardından Adapazarı Spor Salonunda düzenlenen törenle dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri verildi.

Diğer 07.06.2024, 09:37 Alperen Durmuşkaya
Satranç'da kupalar sahibini buldu

YOĞUN KATILIM

Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Satranç Turnuvası izleyenleri mest etti. Turnuva boyunca öğrencilerin gösterdiği performans büyük beğeni kazandı. Turnuva Minik kızlar ve minik erkekler olmak üzere iki kategoriden oluşurken Osmanbey İlkokulu, Toki  İlkokulu  ve Adapazarı Özel Enka İlkokulu  katılım sağladı.

BÜYÜK SEVİNÇ

Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Satranç Turnuvası minik kızlar kategorisinde Osman Bey İlkokulu birinci, Toki İlkokulu ikinci, Adapazarı Özel Enka İlkokulu üçüncü olurken, minik erkekler kategorisinde Osmanbey İlkokulu birinci, Toki İlkokulu ikinci, Adapazarı Özel Enka İlkokulu üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Turnuva sonunda öğrenciler yapılan kupa ve madalya töreni ile kupa  ve madalyalarına kavuştu. Öğrencilerin yaşadığı mutluluk gözlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)