20.02.2012, 14:13

Puan almayı unuttuk!

Yılmaz Vural la ilk sınavına Konya deplasmanında çıkan Sakaryaspor, biraz şansızlık birazda beceriksizliğin sonunda puan alabileceği bir karşılaşmayı da puansız olarak tamamladı.

***

Ateşten gömlek giyerek Sakaryaspor un başına geçen Yılmaz Vural ilk maçına son olarak görev yaptığı Konya deplasmanında başladı. Dört maçlık mağlubiyet serisini noktalamak isteyen yeşil-siyahlı ekibimiz, şansının tutmadığı rakibi önünde puan veya puanlar almak için eline geçen tüm fırsatlarda ya beceriksizlik ortaya çıktı ya da şanssızlık yakımızı bırakmadı.

***

Neredeyse 35 dakika bir kişi eksik oynayan Konyaspor önünde bir türlü istediği baskıyı kuramayan Sakaryaspor bulduğu pozisyonlarda kaleci Pawelek ve son dakikada hakem Çağatay Şahan ı geçemedi! Çağlar ın kafa vuruşunda rakip takım oyuncusunun eliyle kesmesine penaltı düdüğü çalmak yerine seyirci kalmayı tercih eden hakem Çağatay Şahan kötü yönetim gösterdiği müsabakayı kendine yakışırcasına kötü noktaladı!

***

Hakem Çağatay Şahan a tüm suçu atarak da bazı futbolcuların her haftaya geriye gittiklerini de görmezden gelmemek lazım. Denizlispor un kazandığı haftadan puansız ayrılan ekibimiz ligde kalma yolunda her hafta işini zora sokuyor. Final haftalarında acemice hataların cezaları puansız olarak maçlardan ayrılmak olarak bize geri dönüyor.
Yorumlar (0)