28.05.2012, 08:27

Siz Kimin Menejerisiniz ?

Sakaryaspor da kim dost, kim düşman belli oldu!

Sözüm ona bu yönetime gıcık olan ve seçim sonrası elimi sıkmadı, ilgi alaka göstermedi diye saçma sapan bir bahanenin arkasına sığınan menajer!

Bir kez daha ismini vermeyeceğim ama umarım bugüne kadar yaptığı ayartmayı, fitne fesadı yapmaz. Gösterir Sakaryalılığını, iyi niyetini.

Sakaryaspor a imza atma. Ben size kulüp bulurum diyenlere siz ne derseniz, ne yaparsınız

Yok öyle Paramı vermediler. Hakkımız yendi demek. Kimse size haksızsınız , Paranızı da vermeyeceğiz demiyor. Aksine ben de, benim gibileri de, başkan Yaşlıca da, onun yönetimi de, size hak veriyor. Sizin yanınızda ama yok işte anasını sattığım parası. Olsa dükkan sizin. Adamlar olanı teklif ediyor, vereceğini söylüyor. En azından yalancı değil, samimi, şeffaf, dürüst gözüküyorlar. Ne yani bunlar da mı size yalan konuşup tokatlasın Yapmayın lütfen.

Gidecek misiniz Tabi ki gidebilirsiniz ama bugünde, bu şartlarda iken değil. Öyle ya, para belli. Dış transferi de açamıyoruz ama bu demek değil ki paramız olsaydı ve transferi de açsaydık size böyle gelinmeyecekti. kalın denmeyecekti Ne zaman sizlere git dedik ve dendi ki Ama yok,  Nerden bulursanız bulun, ben paramı kuruşuna kadar istiyorum. Ya verirsiniz ya da giderim. Hem de alacağımı federasyona başvurup faiziyle birlikte söke söke alacak şekilde şeklinde art niyetli davranırsanız, o zaman da çarşıda, pazarda nasıl dolaşacaksınız Kalın, imzayı atın ve aslanlar gibi, şerefli bir şekilde oynayın. Gerisini de bize, bu millete ve bu kente bırakın.

GELELİM YÖNETİME

Hadi bakalım beyler. Çıkarın paraları, verin futbolculara. Onlar da biraz olsun rahatlasın, size inansın ve güvensin. Verin peşinatlarını yeni sezonun da, gitsinler tatile, dinlensinler.  Zinde, moral ve motivasyonu yüksek, inanmış, güvenmiş, hırslanmış birer futbolcular olarak dönüp, sezona o havayla başlasınlar.

En önemlisi de 4 futbolcumuz hariç, ciddi anlamda takımı korumuş olursunuz. Yoksa diğerleri de giderse, sahaya kimle çıkıp oynayacaksınız

Dış transferi mi açacaksınız yoksa

Yönetim bugün para vermedi mi Hiç kusura bakmayın, ne benim güvenim, itimadım, inancım kalır, ne de bu kentin, Büyükşehir ve Valiliğin.

Hele siz iyi niyetinizi bir gösterin de gerisini zamana bırakın. Ama vermeden almak Allah a mahsustur unutmayın. Verin ki istemeye yüzünüz olsun, haklı çıkın

Yoksa, futbolculara yağan oklar, size çevrilir. O zaman da sizi ben bile kurtaramam!

 

 
Yorumlar (0)