06.11.2023, 14:53

Sorumlusu Kim ?

Sanırım analiz raporları şöyle demiş; Kaleci çok kötü kaleyi gören vursun ! Ama ne yazık ki hedefi tutturma oranımız kaleci kadar kötü. Sinan maç boyunca ortalarda yok ama müdahale gelmiyor. Yıldız adayı denen Simon 15 dakika dahi şu Şanlıurfa'ya karşı oynayamayacak durumda ise kadroya da almasaydık altyapıdan birini yazsaydık listeye

Eyüp maçı hariç kaç haftadır kötü oyuna çok takılmadan yeter ki seri yakalayalım derken takım inatla oyunu geliştirmedi. Hatta geri götürdü. Geçen hafta lig sonuncusuna bir dünya pozisyon veriyoruz. Kötü bir kaleci ile can çekişen Şanlıurfaspor karşısında farka gitmeyi beklerken oyunu Mikail ve Rotmanla götürmeyi tercih ediyoruz. Sinan nasıl bir oyunla 90 dakika sahada kalabiliyor oda ayrı bir soru işareti. Kasongo varsa varız, yoksa yokuz tek planımız bu olmamalı !

Erdi transferini ilk günden beri eleştiriyorum fakat bugün puan kaybının faturası bu derece ona kalmamalıydı. Evet basit hatalar ve basit kartlar gördü. Ama takımın geri kalanı hatta teknik heyet ne yaptı ? Transfer politikamıza vs girmek dahi istemiyorum. İlk 8 maç fikstür çok sertti vs derken ligin en kötü takımlarından birini zar zor yeniyoruz diğerine evimizde puan veriyoruz.

Yorumlar (0)