25.11.2020, 13:01

TEMİNAT VERSİNLER

Sakaryaspor’da kongre rüzgarları esiyor. 3 Adayımız var. Bu iyi bir şey aslında. Fakat başkan adaylarına sormak istiyorum. genel kurulda mevcut yönetimi ibra edecek misiniz ? Ayrıca şuan bırakılan tüm borçları ödeyeceğinize ve kendi döneminizden borç bırakmayacağınıza dair Sakaryaspor camiasına nasıl bir söz ve nasıl bir teminat vereceksiniz ? Öyle ya ibra ederseniz bu borçlar kabulümüz harcanan paraya da harcanma usulüne de kefiliz demektir bu.

Bir dönem eski başkan Cumhur Genç tarafından  İbrahim Nalbant  ve yönetimi için yapılan bir öneri vardı. Şimdi bende onu şuan ki duruma uyarlıyorum; Sakaryaspor'un sezon sonuna kadar ihtiyacı olduğu varsayılan 10 Milyon TL'yi Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye kamuoyu önünde teminat etmeyen hiç kimse aday falan olmasın. 10 Milyon burda sembolik.Yani mevcut kadroya var olduğu düşünülen para. Tabi birde gelecek olan bize yeni yeni borçlar bırakmayacağınıda taahüt etmeli.

Bu taahhüttün Neden Ekrem Yüce’ye verileceği sorusu akıllara gelebilir; böyle bir taahhüt olmadan seçime girecek her adayın sorumluluğu onun üzerindedir. Bir şekilde son 3 kongreye müdahil olmuştur. Yanlışı yanlışla örtmeye devam ediyoruz. Madem Akkuş'u istemiyoruz Yüce, Bahadır ve Genç'i tek bir listede birleştirsin ozaman sayın başkan.

Kulüp başkanları için artık 3-4 milyon borç bırakma rutin hale gelmiş. Ne olacak canım falancadan da şu kadar kalmıştı en büyük bahaneleri. Son 4 senede sportif başarı yok, mali istikrar yok. Bu sezon mutlaka çıkmamız lazım diye diye 4 sene oldu. Sportif başarı zaten gelmiyor en azından ekonomik istikrarı kurtaralım

Yorumlar (0)