banner212

banner211

30.05.2019, 11:03

YÖNETİM AÇIKLASIN !

Sakaryaspor yine bir finalden hüsran ile döndü. Bu hayal kırıklıklarını yaşayan biri olarak şimdi uzun uzaya yönetim yaptığı hataları yazamayacağım. Yönetim hızlı bir şekilde kongre kararı almış. Bence bu güzel bir hareket. Kaybedecek zamanımız yok çünkü. Şimdi onlardan bütün hatalarına yanlışlarına rağmen bir iki güzel hareket daha bekliyorum.

Şampiyonluk gelse dahi kendi içinde bölünen Sakaryaspor yönetiminin kongreye gitmesi kaçınılmaz bir durumdu aslında. Yönetim içinde ve dışında Cevat Ekşi ve Cumhur Genç olarak ikiye bölünmüş haldeydiler. Gerçi bu bölünmeye rağmen bugüne kadar iyi geldikleri söyleyebilirim. Çünkü kendilerinin de içinde bulunduğu bir önceki yönetimdeki fikir ayrılıkları daha çatırtılı olmuştu.

Sezon başında verdikleri sözlerden sadece kulübü taraftara açma fikrini gerçekleştirebilen Sakaryaspor yönetiminin tıp geçen yıl kendilerinin yaşadığı ve rahatsız olduğu gibi bu yılda onlardan görevi devralacakların aynı sıkıntıyı çekmemesi için bazı sorulara acilen cevap vermeleri gerekiyor. Zira sezon başından beri bu konuda çok eksik kaldılar.

Göreve geldiklerinin İsmail Gürses yönetiminin aksine şampiyon olamasalar dahi kendi dönemlerine ait bir borç bırakmayacaklarının sözünü veren Sakaryaspor yönetiminin mevcut kadronun bu sezon alacakları dahil, transfer yasağı vb gibi konularda ne kadar borcu olduğunu ŞEFFAF bir şekilde açıklamasını bekliyor taraftar.

Açıklanması gereken bir diğer noktada kulübün mevcut delegasyon durumu. Öyle ya halka açıldık. Ne kadar üyemiz var kimler üye sağlıklı bir kongre ortamı için bu soruların yanıt bulması gerekiyor.

Yorumlar (0)