24.08.2012, 13:50

Başkanın Eli

Arife günü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu nun uzattığı el hakikaten güzeldi. Mukaddesti. Öpülesiydi. Büyükşehir Başkanı nın eli hakikaten büyük oldu. Altyapıya sunulan otobüsler çocuklarımızı yüzünü güldürürken, bizim de gururumuz oldu. Çocuklarımızın kalplerine kadar uzanan bu samimi devlet eli,  gelecekte Sakaryaspor un ne kadar güvenli olacağını en büyük göstergesi olacaktır. Onlara düşen devlet babayı mahçup etmemek olmalı. Başkan Toçoğlu Sakaryaspor Altyapısı na ve Başkan Vedat Yaşlıca ya ve yönetimine uzatarak onlara da en güzel bayram hediyesi ikramında bulunmuştur. Başkanın bu büyük hamlesi Sakaryaspor geleceği adına alkışı hak etmiştir.

////

KEREM   KEREM

Hocısıyla tartışan Kerem in bayram vesilesiyle elini öpmesi ve kırgınlığın ortadan kalkması önemlidir. Kerem bu takımın en güvendiği oyuncuların başında gelir. Kerem artık tecrübesiyle bu takımın ağabeyi konumundadır. Şekerspor da oynadığı yıllardan beri takip ettiğim ve gelecek vaat eden sporcuların başında gelen oyuncu diye sütunlarımıza taşıdığımız bu oyuncumuzun uzun yıllar daha yeşil siyahlı formaya hizmet etmesi hepimizin ortak arzusu. Artık bu sezon Kerem, futboluyla ve tecrübesiyle takım içindeki ağırlığıyla gündeme gelmelidir.

/////

SAPANCA ZİYARETÇİLERİ
Antrenör Bayram Ay ile yardımcı antrenör ve aynı zamanda hakem olan Hasan Kösemen Sapanca Yaz Okulu ndaki öğrencileri ziyaretçiye boğdular. Okulu ziyeret etmeyen kalmadı. Eski futbolculardan yeni futbolculara hatta hatta Avruya Futbol Şampiyonası nda maç yöneten, seminer için Kırkpınar da bulunan Cüneyt Çakır okulun ziyaretçileri arasındaki yerini aldı. Bu vesileyle sporcular arasında muhteşem bir konsantrasyon sağlayan okulun sevilmesini dikkat çekmesini ve beğenilmesini sağlayan Sapancalı iki antrenör benim gözümde alkışı hak eden spor adamları oldu.

 

 
Yorumlar (0)