banner212

banner211

23.04.2018, 18:34

Bir çuval inciri...

Sakaryaspor eşi benzerine az rastlanır bir sezon geçiriyor. Öyle ki ben yaşımın el verdiği sürede hiç bir sezon hatırlamıyorum ki Sakaryaspor'a hatta belki de başka bir takıma şampiyonluk bu kadar çok altın tepside sunulsun. Peki biz ne yaptık defalarca elimizin tersi ile geri ittik.
 
Sezon başında yapılan transfer hataları, yönetimsel ve hoca hatalarına rağmen bir şekilde sürekli şampiyonluk yarışının içinde kalan Sakaryaspor zirveye beklenen sıçrayışı bir türlü gerçekleştirmedi. Rakibin freni patlamış kamyon gibi üstünüze geldiği bir maçta ileri uçta tek umudunuz Batuhan sa, orta alanda sakat sakat Serdar'ı oynatmak zorunda kalıyorsak bu transferi ve kadro planlamasını ne kadar MUHTEŞEM yaptığımızın acı bir örneğidir.
 
Evet matematiksel olarak halen devam eden bir şeyler var. Unutmamak gerek ki matematiksel olarak play-off dışında kalma ihtimalimiz de var. Öyle ki Bugsaş son dakikalarda 2 puanı bırakmasa şampiyonluk umudu ile girdiğimiz haftadan korkulu rüya görerek ayrılacaktık.
Şampiyonluk yarışındaki en isteksiz en bezgin takım Sakaryaspor. İç sahada taraftarın baskısı olmasa belki de bugün bırakın play-offu ligde kaldığımıza sevineceğimiz bir tablo ortaya çıkacaktı. Hemen akıllara Sakaryaspor play-off takımıdır gibi teselliler gelebilir. Çünkü son şampiyonluğumuz 14 yıl önceydi. Ama bu takım ne yazık ki play-off içinde umut vermiyor. İnşallah geçen yıl olduğu gibi bizim dualarımız kabul olurda mutlu sona ulaşırız.
 

Önümüzdeki yıl neler yapacağımızı konuşmamız gereken Nisan ayında bize matematik profesörü gibi hesap yaptıranlara, şampiyonluk için hayal satanlara selam olsun... 

Yorumlar (1)
sedef kalan 5 yıl önce
gecen seneki kadro yokki umut olsun sakaryaspor taaaa ligin başında kalmak için savaş verdi bunu şampiyon takımı bozarak başladı siz hiç şampiyon olan kadroyu bozan takım gördünüz gidenlerin yerine alınanlar ise o şampiyon kadronun tırnağı bile olamaz ...yönetim para yiyecek diye menejerlerin eline teslim ettiler takımııı tek suclu ismail ve grubu ve cerlik grubu