24.04.2018, 14:24

İSMAİL GÜRSES VE SAKARYASPOR

 Harırlar mısınız ligin bitimine 13 hafta kala, bana 13’te 13 yapacak bir takım ve yaptıracak futbolcular istiyorum demiştim.

Ve hatta o anki futbol ile inanç sonrasında GALİBA BUNA BENDEN BAŞKA İNANAN KİMSE YOK demiştim ya,yine yanılmadım. Durum ortada(!) Ne zaman Niğde’de berabere kaldık, şampiyonluk gitti, o zaman jeton düştü ama çok geç düştüğü. Öyle ya, Grup Birinciliği şansımız hiç kalmadı. Ya Altay, ya Gümüşhanespor şampiyon olacak. Ama birde geçen sene olaylı bir ŞİKE iddialarıyla küme düşürülen Şanlıurfaspor’a AHDE VEFA gösterilerek şampiyon yaptırılırsa da hiç şaşırmam. Nasıl mı? Bu haftaki Altay-Gümüşhanespor maçı BERABERE BİTİP, Şanlıurfasporun son 2 maçı kazanmasıyla. Çünkü Altay maçının beraberliği Şanlıurfa’yı lider yapacak, son maçı da evire çevire alırlar ve grup birincisi olarak şampiyon olurlar. Herkes biz değil ki(!) elinin tersiyle itsin.

BEYKAN’I ASLA AFFETMEM!

1 yıllık geçmişe çok kısa bir şekilde geri dönelim…

Eğer sezon başında OLGUNLAR TURNUVASINA(!) takım kurulmasaydı, biz bu durumlara düşermiydik? Hem de bok gibi paralar verilerek ki, bir üst lig olan TFF 1.Lig’de ve hatta Süper Lig’de olan bir çok anadolu takımında alınıyor bu paralar. Peki sonuç ne? Sıfır. Çünkü benim için grup birincisi olamamak ile 15.sırada olmak arasında hiçbir fark yok. Sorarım size, bu takımın Play Off şampiyonluğuna kaçınız inanıyorsunuz? Ben inanmıyorum. Çünkü bu inanç, bu ruh,bu mental, bu ruh yok takımda. Beykan ise tam bir FACİA. 4 maç alıp bizi şampiyonluktan etmesine rağmen nasıl kadro dışı bırakılmaz? Nasıl para cezası verilmez?

İşin acı tarafı ne biliyormusunuz? Ligin bitimine 4 hafta kala, Sakaryasporlu futbolcuların alacaklarına karşılık TFF’ye başvurmaları. Vereydin parayı da onları oynataydın ya da almasaydın bu oyuncuları.adı üstünde hepsi birer OYUNCU(!)

Evet, şu da bir gerçek ki; eğer stadımız zamanında bitseydi ne Gebze’deki Karşıyaka maçı 0-0 biterdi, ne de Bolu’da oynadığımız Gümüşhane maçı 1-1. Pendik ile de İstanbul’da 0-0 kalmaz, ilk yarıdaki Urfaspor maçına kadar 7’de 7 yapar, kimse tutamazdı biz. Bu şehir yine şampiyonluk havasına girer, 28 bin seyirciden gelen parayla da bugünkü bu kriz yaşanmazdı? Halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu misali(!) ama gerçek. Tabi yanlış transferler ve bok gibi saçılan paralar da cabası. Bu da Gürses’in en büyük hatası oldu ve pahalıya patladı!

ÜSTÜN’ÜN FENDİ GÜRSES’İ YENDİ(!)

Şimdi de duydum ki İsmail Gürses futbolcularına İSTİFA mesajları atmış ki bunu geçen hafta bana söyledi. Niğde maçını bekledi. Eder etmez bilmem ama asıl neden şu.

Hani yeni stadımızda Kona Selçuk maçını seyircisiz oynamış, maçı da zar zor kazanmıştık ya, işte o maça uzun süre sonra gelen AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün, Sakarya Valisine şikayet edip, BUNLARI STADA ALMAYIN talimatını verip, Sakaryaspora para veren veya verdiren kişileri yani Gürses’in Dostlarını o Protokol Tribününe aldırmamış.

Şikayet edeceğine para buldursaydın ya bu takıma Sayın Üstün? Ya da çık ortaya, mertçe deki İsmail Gürses’e, SENİ İSTEMİYORUZ.

Bu da Gürses’e çok koymuş. Halen de kendine gelememiş. Yani İsmail başkanı o tribünlere diri diri gömmüş resmen. Para bitip, benim gibi takıma güveni kalmayınca Başkan Gürses, çareyi istifada bulmuş ki zaman her şeyin ilacı, bekleyip göreceğiz. Bakalım kaçıp gidecek mi yoksa her şeye rağmen son maçı mı bekleyecek?

Yorumlar (0)