02.07.2020, 12:57

DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ?

Son kararınız mı ? İnanalım mı ? Yarın pardon dermisiniz

Türkiye Futbol Federasyonu alt liglerle ilgili öyle saçma sapan ve tutarsız kararlara imza atıyor ki bunları sormadan edemedim. 

Türkiye’de salgın sürecini yönetemeyen tek kurum TFF’ dir. Bir öyle bir böyle kararlar açıklayıp, Ligler oynanacak dedikten sonra Ülkede salgının gidişatında Devlet adım adım normalleşmeye giderken ne oldu da  birden kıvırdınız diye sormadan edemiyorum. O kadar tutarsızsınız ki, karar almak için Yazı tura atsaydınız da ciddi olurdu. Yazı gelirse ilk ikiyi çıkartırdınız, Tura gelirse play-off, Dik gelirse... neyse onu yazmayım şimdi.

Eğer ligler play-off oynanmadan sonuçlanırsa başta Sakaryaspor olmak üzere play-off hattında kulüplere naçizane önerim tepkinizi gösterin çekilin. Madem futbol oynanacak ortam yok 1 sene ara verme hakkı versinler.

'TFF'nin aldığı karar ile uğradığımız maddi manevi zarar , salgın nedeni ile futbolun oynanamayacağına karar vermenizden ötürü tüm haklarımız bir sonraki sezon baki kalmak kaydı ile 2020-21 sezonunda ligde mücadele etmek istemiyoruz.'' verin dilekçenizi gösterin tepkinizi.

TFF, insanların zekası ile alay eder gibi işine geldi mi topu Bilim Kurulu’n atıyor, işine geldi mi Bilim Kurulunu’nun aksi tavsiyesine rağmen Süper Lig ve 1.Lig’i oynatabiliyor. Sonuç ne olursa olsun TFF yönetimi meşrutiyetini kaybetmiştir. Acilen istifa etmeliler.

Yorumlar (0)