04.09.2012, 11:47

Hazırlık Bitti ! İcraat Zamanı !

Yaklaşık 70 günlük bir çalışma, 12 hazırlık maçı ve bu maçlardan alınan, 1 beraberlik 4 galibiyet 7 yenilgi

Tabi ki şartlar ortada, Tabi ki eksiğimiz çok Tabi ki genç bir kadromuz var. Tabi ki eski futbolcularla anlaşmak gerekirdi ama olmadı işte.

Tabi ki haklarını arayacaklar, tabi ki o konuda haklılar ama şunu da hiç kimse unutmasın. O borçları ona Yaşlıca ve yönetimi takmadı.

Bu bir geçmiş bir patlamasaydı ve maalesef haksız bir şekilde Yaşlıca ya patladılar. Kaldı ki o Yaşlıca, kendi şahsi çeklerini vereceğini ve bizzat o paraları ödeyeceğini söylemesine rağmen.

Neyse, olmuş ile ölmüşü çare yok. Allah yollarını açık etsin. Bol şans ve başarı diliyorum gidenlere. Biz dünü unutup bugünü yaşayalım. Geçmişten ders alıp, bakalım geleceğimize.

Onun için siz futbolcular, iğneyi önce kendinize batırın da çuvaldızı sonra düşünürüz.

Öyle ya, bir bakın bakalım bugüne kadar ne verdiniz, ne yaptınız da ne istiyor, bekliyorsunuz

Vereceksiniz ki istemeye yüzünüz olsun.

 

BU TAKIM DÜŞER DEĞİL DÜŞTÜ DENİYOR ARTIK!

 

Bundan sonra 8 silindirli motor mu takacaklar, yoksa füze olup fişeklenecekler mi bilemem ama bildiğim tek bir şey var, o da şu. Eğer bugüne kadar ki gibi futbol oynanır, futbolcuların tamamı o futbollarına bir şey katmaz ise, BU TAKIM KÜME DÜŞMEZ diyenlerin sayısı  yok denecek kadar azalacak. Herkes DÜŞTÜ diyecek ki, dedirtmeyin işte bunu.

Bu da ne demektir bilmiyor musunuz

Kombine bilet, hasılat, saha içi reklamı ve göğüs reklamının olumsuzluğu.

O zaman siz nasıl para kazanacaksınız Bu yüzden, bugün başlayacak olan antrenmanlarda kemik sesleri duymak, tamamının bambaşka bir futbol, hırs, beyin ve niyet ile çalışmalarını istiyorum. Yok öyle top ayağına gelince oynamak, Saçma sapan goller yemek, topu ileriye taşıyamamak, 3 pas yapamamak, çok zor gol atıp çok kolay gol yemek.

Söyler misiniz bana, kim oynanan futboldan memnun

Kaldı ki Maltepe maçında kötü futbol ve rezil gollerden sonra başkan Yaşlıca nın maç bitmeden çekip gitmesine hiçbir futbolcunun hakkı yok. Bir insan bu kadar üzdürülmez. Aksine ona yaptıklarının karşılığını kat ve kat fazlasıyla, olumlu bir şekilde vermeli. Nedir o Skordan çok sahadaki mücadele, futbol. Onu da, yönetimi de, taraftarı da kahreden de bu zaten.

Futbolcuların kredileri bitti. Müsamaha göstermek yok bundan sonra. Oynayan, çalışan, camiasını düşünen, beklentilere cevap veren kazanır, vermeyen kapının önünde bulur kendini. Zira, bu haftadan itibaren, bundan sonraki hiçbir rakibimiz, 12 hazırlık maçındaki gibi çıkmayacak karşımıza. En azından hepsinin hedefi aynı. Ligde kalmak veya şampiyon olmak.

Ne kadar kötü günler geçirsek de, bir çok futbolcuyu kaybetsek de, unutmayın ki halen biz Sakaryaspor uz. Ne tufanlar, ne badireler atlattık, bunu mu atlatamayacağız Bu değeri, bu markayı, bu efsaneyi siz futbolcular ve teknik heyet yaşatacak, onurlandıracak, yücelteceksiniz. Bugüne kadar ki ayaklar altına atıp ezdirmeyeceksiniz.

Siz en iyisi mi, silin kafanızdan dündeki herşeyi. Verin aklınızı sahaya, kazanmaya, geleceğe, ligde kalmaya, başarıya, çalışmaya. İnanın ve isteyin, başarırsınız. Yoksa siz zararlı çıkarsınız ki eminim bunu hiçbiriniz istemezsiniz.
Yorumlar (0)