14.05.2014, 10:11

Karasu Kazandı

 Maalesef sadece bu haftaya mahsus sizler ile birkaç cümle paylaşacağım 10 Mayıs Cumartesi günü Sakarya Büyük Şehir Belediye kupası Finali , Kocaali Suni Çim’de oynandı. Bildiğiniz üzere finali oynayan iki takımda Karasu İlçemizin güzide takımları Sahil Karadenizspor ile Kuzuluk Ersoyspor idi.

Tabi kupanın sahibi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu haliyle , Karasu İlçe Belediye Başkanımız Sevgili Mehmet İspiroğlu’da bu kupanın yarı sahibi idi. Ancak ne var ki sevgili Belediye Başkanımız İsprioğlu, 10 Mayıs Cumartesi günü oynana bu maça gelmedi yada gelemedi.

Bence mazereti ne olursa olsun,  “mutlak gelmeliydi “diye düşünüyorum. Elbette bu benim fikrim. Ama koşullar Sevgili İspiroğlu’nu orda gerektiriyordu. Gerçi çok sonra eski kulüp Başkanı sevgili Samet Soytürk’ün ofisinde kupalar ile gördük resmini. O da ayrı bir nezaket tabii.

Gerçi final maçından bir gün sonra Gölköprü Muhtarı Sayın Ali Haldız’ın kızının düğününde Zeki Başkan ile Mehmet Başkan karşı karşıya geldiler. İşte orada bende vardım. Sayın Toçoğlu , İsipiroğlu’na maça neden gelmediğini sordu. Kendisi de başka bir programda olduğunu söyledi. Yetişmek için çok çaba sarf ettiğini söylese de  , Zeki başkanın söylediği öyle hafif değildi. “Yazdım Mehmet , bunları yazdımmm,  hani bir daha olmasın “dercesine gibiydi.

Sevgili okurlarımız , Karasuspor Başkanı Yılmaz Ekşi ile Serdar Ergelen ile , uzun uzadıya bir söyleşimiz vardı. Umarım ölmez isek , haftaya sizler ile paylaşacağız.Şen ve esen kalın. 

Yorumlar (0)