26.11.2012, 14:30

Kocalispor da Macera ve Hüsran

Geçen haftanın flaş takımı olan ve İnanç Kurtarın gelmesiyle üç maçtır mağlup olmayan Kocaalispor da tılsım bozuldu. Kütahya deplasmanın da kötü futbolun sonucunda 3-0 mağlup oldular.


Geçen hafta yere göğe sığdıramadığımız futbolcu kardeşlerimiz birden havalar girdiğini gördüm. Maçta bazılarının bir tek takım elbise giymemişlerdi. Formasını terletmeden soyunma odasına giden arkadaşlarımız oldu. Hal böyle olunca farklı yenilgi kaçınılmaz oldu.


Hâlbuki her şey ne kadar güzeldi. Belediye başkanımız Sayın Ahmet Acar seyirciye kulak vererek otobüs tutup seyircimizde Kütahya göndermişlerdi. Buradan Sayın Başkanımız Ahmet Acar taraftarlar adına teşekkürlerimizi belirtir bu insanları mutlu etmeye devam etmesini dilerim. Seyircide güzel organize olup takımlarını bu soğuğa rağmen desteklemeye gelmişlerdi. Ama inanıyorum ki tribündeki seyirciler sahadaki futbolculardan çok terlediler. İnanınki kimseyi tanıyamadım bir takım bu kadar mı değişir defansta Ahmet ve sonradan oyuna giren resul dışında kimse maç kurtarmaya gitmedi.


Buradan Sayın İnanç hocama da bir sitemim var âcizane tabii ki bu benim görüşüm. Elinde santrafor yok biliyorum ama birini ilk on bir için düşünüyorsan insan bir önceki maçta beş on dakika dener ve tartar. Kazanan takım bozulmaz diye biliyorum. Ama Kütahya’ da takımın şekli ve iskeleti tamamen değişmişti. Bence biraz macera aradık Bazı futbolcular antraman da süper ama maç içinde hiç katkıları olmuyor. Mesela Yalçın gibi yahu hocan seni yedekten bile oyuna almazken ilk on birde saha sürmüş. İnsan kendini yırtar o yeri hak etmek için inan ki tribündeki herkes ve ben olmak üzere hep sende yoğunlaştık. Sanki Barcelona  forvetisin yalancı koşular topa girmemeler içeri girince baktın mı ne kadar terlemişti forman yazık senden çok umutluyduk. Ama sen kendinde bırakmışsın futbolu çok yazık.


Bu taraftara ve bu ilçeye layık olun bu ilçenin elinde mutlu olabileceği tek şey var oda Kocaalispor’un zaferleridir. Sizin için canını tehlikeye atanlar için. Taş ve küfür yiyenler için önünüzdeki maçları yüreğinizle oynamanızı istiyorum. Bu ilçe kendini mutlu eden insanları unutmaz.


Bu hafta Karasuspor maçını izleyemedim ama artık yolunu çizdi ve hedef önce Play-of sonra Bal ligi diyor önüne gelen engelleri birer birer aşıyor. Tebrikler Karasuspor futbolcuları tebrikler Fehmi Kurtuldu Hocam tebrikler Başta Başkan Hasan Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleri tebrikler bu takımı hiç yalnız bırakmayan Karasuspor taraftarları. Bu dörtlü kenetlendi mi zaten önünde kimse duramaz ve duramıyordu şimdi iş karasululara düşüyor. Bu takıma maddi olarak sahip çıkıp Bal ligine göndermek karasuya yakışır ve elinden de gelir.


Süper ligde diğer takım Aziziyespor ise yine evinde puan kaybetmeye devam ediyor. Hayret ediyorum futbolcu kalitesi olarak gerçekten iyi bir takım niye bu haller düşüyor merak ediyorum. İnşallah toparlarda elinde kaliteli takımın hak ettiği yerde olur.


Bütün takımlarımıza bu haftaki maçlarında başarılar diliyorum.

 

Yorumlar (0)