banner212

banner211

02.04.2018, 23:45

NAPOLYON KORUKIR!

 Biri dese ki Konya Anadolu Selçukspor maçında son yılların en mahkum ve en kötü futbolunu oynayacağımızı ve Beykan Şimşek’in de kendini bu kadar attırmak isteyeceğini, eminim küfürle gönderirdiniz…
Dolayısıyla maçın önüne geçen Beykan Şimşek ve maçın hakemi İlker Yasin Avcı ile başlamak istiyorum yazıma…
Evet, Hakem Avcı resmen ava çıkmış(!) Beykan da çok haklı o golü hakem yüzünden yediğimiz konusunda ama bu ona hakeme küfür etme hakkını vermez. Hele hele kırmızı kart yiyip maç sonunda bu kadar saldırgan olmasını da. Hele hele şu dönemde ve bu takıma ne kadar lazım olduğunu bile bile…
Hakem Avcı, yardımcı hakemlerin olmadığı ve onlara uzak köşelerden diğer köşelere DİYAGONEL  koşması gerekirirken,maçı haife alıp tembellik göstererek orta sahadamaç yönetti ki, 2.golü bulacağımız o ani atakta, o top hakemin yanlış yerde durmasından dolayı ona çarptı ve rekibin ani atağında golü yedik. Doğru yerde osa, en azından ilk yarıya 1-0 öde girmişolurduk. Hem gol yedirtti hem de 10 kişi bıraktırdı. Hele hele 2.yarı neydi öyle? Adeta gol yememiz için elinden gelen herşeyi yaptı ama yetmedi gücü buna. Onu da yendik yardımcı hakemlerini de. İnanılmaz bir mücadele etti tüm futbolcularımız inanılmaz. Hepsini bu mücadelelerden dolayı ayrı ayrı kutluyorum. Tabii ki Beykan Şimşek hariç.
Açık söylüyorum, bu maçı kazanamasaydık, Beykan Şimşek’in canına okumuştum! Eğer ki Beykan, en az 4 maç ceza alır ise, bu da ligin bitimi demektir ve şampiyonluk savaşında bu takımda olmayacak futbolcunun bu takımda yeri yoktur. 
Yönetim, ya Beykan’ı herşeye rağmen kurtarmak adına çok güçlü bir savunma verecek ve en çok 2 maç ceza aldıracak, ya da hiç savunma yapmadan onu kovacak. Öyle ya, 13 gol, 9 gol asisti olan ve OYNADIĞINDA VE İSTERSE tek başına maç alan ve aldıran bu kadar yetenekli bir oyuncuyu kovup kovmamak çok hassasbir konu. Bana kalsa en azından 50 bin lira ceza keserim. Yoksa takımda ki ruhu da bozar dengeleri de, adaleti de… 
TOÇOĞLU’NU MAÇTAN KAÇIRTTILAR!
Evet maçı savaşarak kazandık. Tüm takımı ayrı ayrı kutluyorum ama bir şeyi de görmemezlikten gelemem.
Beyler hayırdır, bu maçta bile saha içinde birbirinizi yediniz. Resmen birbirinize ana avrat küfürler ettiniz. Nedir bu paylaşamadığının şey? Yahu siz çocuk musunuz? Halı sahada kendi aranızda maç mı yapıyorsunuz? Kavga edeceğinize, birbirinize destek olsanıza. Sanki hepiniz birer Messi, Ronaldo, Bale v.s olmuşsunuz da Cin olmadan Şeytan çarpmaya çalışıyorsunuz? 
Hayır yani iş bununla da bitmiyor ki? 
Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun gözü önünde bunları yapıp, ilk yarıyı da 10 kişi tamamlayıp 1-1 bitirince, yanındaki misafirleri ve siyasileriyle birlikte ÖFKELİ bir şekilde maçı bırakıp çekip gitmesine neden oldunuz?
Haddinizi bilin. Hiçbiriniz bu formadan, armadan, takımdan büyük değiliniz. 
Biz ne ligler gördük, ne Teknik Direktörler, ne futbolcular. Süper Ligi de yaşadık Türkiye Kupasını da aldık. Avrupaya bile gittk. Hem de kimlerle? Siz kimsiniz be onların yanında?
Size olan sevgi ve saygımızı suistimal etmeyin, yeter artık. Bunu da tabii ki tüm futbolcular için söylemiyorum. Onlar kendini biliyor(!)
Ben hiçbir zaman SKOR YAZARI olmadım. Dün ne isem bugün de aynıyım. Yani yendik diye susamam, yazmamazlık yapamam. Şu bir gerçek ki bu maç çok kötü oynadık fakat 3 puanı hak edecek kadar savaştık. Budur işte sizden isteğimiz. Mücadeleyi ve 3 puanı alkışlıyorum ama şunu da söyleyeyim. Bu maçı bize, yaptığı hamleler ve değişikliklerle Engin hoca aldırdı. Onu ayrıca bir kez daha kutluyorum.
Yorumlar (0)