25.10.2022, 09:38

ŞAMPİYON 2004 MASTERLAR!

Bu yıl Antalya’da düzenlenen Antalya Master Cup Futbol Turnuvasında Sakarya 2004 Master 
 (Veteranlar) takımı oynadığı 3 maçı da kazanarak namağlup şampiyon oldu.
Bu ilk değildi aslında. Sakaryasporun eski futbolcusu ve bugünün ünlü menajerlerinden Serdar Şener’in kurduğu 40 yaş üstünü kapsayan ve hepsinin profesyonel ya da amatör olarak oynamış futbolculardan kurulu bu takım, 2015 yılında Antalya’daki turnuvada yine şampiyon olmuştu.
Hayatımda ikinci kez izlediğim bu turnuva benim için her açıdan mükemmel geçti.
Gerek toplu haldeki Mercedes minibüsle yaptığımız gidiş gelişler, gerekse o oteldeki yeme içmeler, odalar, ilgi alaka. Havuz ve deniz gerçekten harika geçti.
Buna bir de Masterlar Turnuvası eklenince hayatımda bir kez daha UNUTULMAZ bir an yaşamış oldum.

BİR OTEL BU KADAR GÜZEL OLUR
Otel full. Yemekler harika. İlgi alaka hep güler yüzlü ve asla asık suratlı, olumsuz, ters davranan kişiler değil. Havuz muhteşem. Deniz desen çarşaf gibi. İnsanın çıkası gelmiyor. Eğlence mi? Nefis nefis. İnanın bana yıllardır giderim işim gereği de olsa bu tür otellere, hiç ama hiç bu kadar keyif almadım.
O kadar kalabalık ki otel, feriştahı gelse kalacak yer bulamıyor başka otellere gidiyordu.
Haa, bir de maçın oynanacağı saha var ki otelin hemen 200 metre yanında ve düşünebiliyor musunuz ki oraya bile bizi otel arabalarıyla götürüyorlardı. Hele hele şampiyonluk sonrasında yaşanan TEKNE TURU yok mu? Muhteşemdi muhteşem…  
Bu nedenle emeği geçen herkesi kutlamak ve teşekkür etmek istiyorum.
Öncelik tabii ki bu turnuva için sponsor olan iş insanları Volkan Arpacı Restoranlar zinciri sahibi Volkan Arpacı’ya, Kulcan İnşaat sahibi Sadi Kurcan’a geliyor. Sonrasında ise Faruk Uysal, Altay Demir, Mustafa Uysal ve Hakan Gerçek beyefendilere…
Ardından da Sakarya 2004 Masterlar takımı başkanı Suat Çetin’e ki o olmasa bu takım bu kadar gelişemez, büyüyemezdi. 
Bitti mi? Tabii ki hayır? 
Bu takımı kuran ve her şeyi olan takımın Genel Direktörü Serdar Şener’i, görünmez kahraman olan Sportif Direktör Adnan Çetin’i, takımın yöneticilerinden biri olan ama eli de gönlü de zengin olan, tam bir yol arkadaşı iş insanı Hulusi Çiftçi’yi ve emeği geçen herkesi ayrı ayrı kutluyorum. Öyle ya, bunun adı ŞAMPİYONLUK. Buna bir de SAKARYA eklenince çok daha güzel oluyor. 
HEDEF 26 NİSAN 2023?
İnanın bana devre arasında Sakaryaspor için geldiğim otellerde de, Bodrum Gümbet, Marmaris ve diğer yerlerde de bu kadar güzel eğlenmemiştim ki bunu da ismini saydığım herkese borçluyum. 
Gönül ister ki 26 Nisan 2023-30 Nisan 2023 tarihleri arasında yine Manavgattaki Starlight Otel’de, 12 takımla düşünülen ve hedefimizin yine ŞAMPİYONLUK olduğu bu turnuvaya  herkes olamasa bile EŞLERLE birlikte katılalım. Tabii ki Allah nasip ederse hayırlı ve sağlıklı bir şekilde o günleri hep birlikte görmeyi ben de bulunmayı çok isterim.neden olmasın ki? Hem kafayı dinliyorum hem de spo camiasıyla iç içeyim. İş iseiş, muhabbetse muhabbet. Gerisi vız gelir!
Son noktayı da turnuva organizatörü Ali Rıza Yılmaz ile koyuyorum. İyi ki varsın kardeşim. Seni tanıdığıma çok memnun oldum. Her şey için teşekkür ederim. Sen olmasaydın bu tatil, bu turnuva bu kadar güzel olmazdı…

Yorumlar (0)