17.04.2014, 13:14

Zeki Başkanın Duaları kabul olmuş

 Sakaryaspor içinde bulunduğu şu zor dönemde mahkeme, borç, sportif sonuçlar derken işine geldiğini işine geldiği gibi yorumlayanlarla da uğraşıyor. Zeki Başkan Profosyonel Takımı Bu şehir kaldırmaz açıklamasının ardından hemen gelen tepkileri yumuşatma görevini üstlenen cengaverleri kalemi eline almış hemen. Anlayacağınız Fare deliğe sığmamış, bir de kuyruğuna kabak bağlamış.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’u seçim sonrası basın ile buluşmasında gene meşhur Sakaryaspor bombalarından birini daha patlattı. Normal %56 aldı ya bağlasan durmaz artık. Zeki Toçoğlu’nun Sakaryaspor söylemlerine bakın hep %40 haklılık payı vardır cümleye doğru başlar ama hep AKP’li bitirir. Hiç Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bitirmeyi başaramaz cümleyi.

 

 

Sakaryaspor’u belediyeden alanlardan duacıymış kendileri. Sonuna kadar haklı duacı olacak tabi o öve öve bitiremediği Aziz Duran dönemindeki dava arkadaşlarının yaptığı Milyonluk vergi borçları biranda Zeki Başkanın kucağında kalacaktı yoksa.

 

Her şeyin sorumlusu olarak elbette onu görmüyorum ama o koltukta otururken söylemlere biraz daha dikkat etmek cümleleri daha dikkatli seçmek gerek. İnsanların kanayan yarasını her seferinden böyle kaşımanın anlamı yok.

 

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

 

Sakaryaspor’a yardım konusuna gelince Zeki Başkan’nın seçim öncesi Medyabar TV canlı yayınında söylediği bir cümleye takıldım kaldım. Ne demişti başkan ‘’Belediye takımı alsın istiyorlar, ben böyle işlere girmem. Belediyenin takımına olmayacak işi olan, çıkarı olan yardım eder’

 

Biraz empati yapalım Zeki Başkan’nın haklı olduğunu var sayalım. Onun gibi düşünelim. Hemen şu soru akla geliyor. Büyükşehir Belediyespor’a kim hangi olmayacak işi için hangi çıkarı için yardım ediyor. Yok kimse yardım etmiyor ise belediye bu şehrin MARKA’sı olan Sakarya Büyükşehir Belediyespor’a kaç para harcamıştır. Malum bizim şehir olarak profosyonel bir takıma kaldıracak gücümüz yok iken Zeki Başkan ve ekibi BEKO Basketbol ligi hedefli takım yapıyor para harcıyor.

 

Bende işime geldiği gibi anladım sanırım başkanın sözlerini başka türlü anlayanlar vardır gerekeni yapar onlar.

 

Hemen Basketbol düşmanı ilan edilmeden söyleyeyim bu şehir Basketbol takımına da Voleybol takımına da ihtiyacı var. Ama nerde Hendek Voleybol takımı nerde Büyükşehir Basketbol takımı. Anlayan anlamıştır zaten

Yorumlar (0)