banner212

banner211

19.08.2021, 14:36

ERENLER BELEDİYESİ BANA DARILMIŞ

Zaman zaman ara vermiş olsam da 20 yılı aşkın süredir basın sektörünün içindeyim. Spor camiasında 2008’de başlattığımız sporexpres projesi ile biliniyor ve genelde yaptığımız eleştiriyel haberlerle tanıyoruz. Buda kendi adıma güzel bir şey aslında. Tabi bazen gerçekleri duymak insanların işine gelmiyor ya da kraldan çok kralcılar rol çalıyor.

Bölgesel Amatör Lig’de geçtiğimiz sezon yaptığı büyük yatırımlara rağmen büyük hayal kırıklığı yaratan Erenlerspor’da ligin bitmesinin ardından kazanlar kaynamış yönetim değişikleri olmuştu. Yaşanan hüsranı anlatan haberimiz amatör futbol camiasında ise geniş yankı uyandırmış haber yerel gazetelerimiz de de yer bulmuştu.

Erenlerspor’da yaşanan hayal kırıklığını anlatan haberimiz haberle hiç alakaları olmamasına rağmen (!)  Erenler Belediyesi cephesinde büyük üzüntü ile karşılanmış. Öyle ki özel günlerde belediye tarafından basın yayın kuruluşlarına verilen ilan-reklam listesinden SporExpres.com’u çıkarma gereği duymuşlar. Eleştiriye tahammülü olmayan ve yerel basını ilan ile yönlendirebileceğini sanan Erenler Belediyesi’ne teşekkür ederek doğru bildiklerimizi yazmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz. Bu olanlardan Başkan Fevzi Kılıç’ın haberi olduğunu da hiç sanmıyorum oda ayrı bir mevzu zaten.

Biz kızmıyor darılmıyoruz , bu tarz şeylere alışığız aslında;  İyi olanı yazdığında açıp teşekkür edeni görmedim daha ama olumsuz bir şey yazdığında ya da eleştiri yaptığında ilanı reklamı bir kenara bırak, tehdit edenleri bile gördüğümüz için artık bunları normal karşılıyorum. Aynı şeyi daha önce Adapazarı Belediyesi ile de yaşadık ne ilk ne de son. Gazetecileri ilan ve reklamlarla baskı altına almaya çalışma gayretleri dün de vardı yarında olacak.

Yorumlar (0)