14.09.2012, 17:28

Kara Bulutlar Dolaşıyor

Dün Sakaryaspor’un çift kalesini izlerken kim diyebilirdi ki Berat Ali Genç sakatlanacak ve ilk yarıyı kapatacak.

19 yaşındaki genç futbolcumuzun yapılan ilk kontrollerinde çapraz bağlarının koptuğu ve menüsküsünde de yırtık olduğu öğrenildi.

Yani 3-4 aylık geçici bir sakatlık ve yokluk…

Ama bu demek değil ki Berat Ali futbola dönmeyecek. Tam tersi, “Her şerde bir hayır vardır” diyerek bozmayacak moralini.

Öyle ya, yaşı ne ki daha? Henüz 19’una bile girmedi. Düzelir düzelir, hiç moralini bozmasın Berat Ali kardeşim de, babası ve ailesi de…

Acil şifalar diliyorum.

 

LÜTFEN TÖVBE EDİLSİN!

 

Zaten kadromuz kısıtlıydı, bir de bu eklendi.

Gel de bu moralsizlikten çift kaleyi, Sakaryasporu anlat anlatabilirsen...

Özür diliyorum ama yapamayacağım. Hakikaten benim de moralim bozuldu.

Sakaryaspor’da sanki çok geniş bir kadro var, sanki her şey yolunda gidiyor da, bir de bu sakatlık çıktı. Cenabı Allah beterinden korusun tüm futbolcularımızı, cümlemizi.

Söyler misiniz bana, bu gençlerin, futbolcularımızın günahı ne? Yani söylemeden edemeyeceğim. Birilerinin ahları, bedduaları ve lanet okumaları bu durumlara getiriyor gibi geliyor bana ki lütfen, Allah rızası için, kimler ise Sakaryaspor’a AH eden, bedduada bulunan, lanet okuyan, lütfen tövbe etsin, geri alsın.

Görüyorsunuz işte tutuyor…

Umarım tüm futbolcularımız, Ünyespor maçını Berat Ali kardeşim için oynar. Hatta tişört yapıp çıkar o maça ve İnşallah galip geldiğimizde de o tişörtlerle Ünye’den galibiyet hediye eder ilaç olarak Berat Ali kardeşime ve ailesine…

 

Yorumlar (0)