24.08.2022, 18:57

Galibiyete rağmen BEKLEMEK LAZIM

                                       

   Merhabalar sevgili Sakaryaspor sevdalıları.

   Geçen hafta Göztepe maçından sonra beklemek lazım demiştim. Kazandığımız Altınordu maçından sonra da yine de beklemek lazım diyorum.

    İlk haftaya göre takımda Hurşit açığa geçmiş ve takıma daha yararlı olmaya başlamış. Sol bekte çok aksıyordu. İlk golümüz güzel bir geçiş oyunuyla hazırlanış bakımından gayet güzeldi. İkinci gölümüzde baskının sonun da güzel bir vuruşla geldi.

    Bu iki güzel gole ve alınan galibiyete rağmen hala çok yavaş oynuyoruz. İlk yarı gayet iyi oynayıp ikinci oyunda hiç yoktuk hatta skoru koruyalım diye ikinci soktuğumuz oyuncumuzu çıkarmak zorunda kaldık. Hafta sonu tüm birinci lig maçlarını seyrettim rakiplerimiz gayet dişli ve birkaçının dışında hemen hemen hepsi hızlı ve kollektif oynuyorlar yani bu yavaş futbolla işimiz zor gibi geliyor bana.  Yeni santraforumuzun ve ideal orta sahamızı bulduktan sonra bakmak lazım

     Yine de beklemek lazım her zaman kazan haklıdır derler. Hocamız İlker Püren’in bir bildiği var diyelim. Bu hafta iç sahamızda oynayacağımız Tuzla maçı bize bir fikir verebilir.

      İlk haftada karamsarlığa düşen arkadaşlarıma bekleyelim görelim diyorum. Bu takıma ilk haftadan düşer gözüyle bakanlar yanılırlar. Evet kadro yapısı biraz yaşlı ve yavaş sporculardan kurulu ama tecrübeleri yüksek.

     Bir sözümde Tatanga kardeşlerime takımlarını İzmir deplasmanında da yalnız bırakmadılar .12 güç olarak takımlarının arkasında durup ilk haftadaki olumsuzlukları geride bırakıp takımlarına destek oldular. İnşallah Tuzla maçında da bu birlik ve beraberlik duygusu devam eder tribünde ayrılık yaşanmayıp tüm güçlerini sahaya vererek takımlarını desteklerler.

  Tuzlaspor maçında daha iyi bir Sakaryaspor ve daha iyi bir tribün görmek üzere mutlu kalın

Yorumlar (0)