03.12.2021, 15:45

Kredi Bitti !

Sözüm size Karasu Aziziyespor’lu futbolcu kardeşlerim. Gerçekten de krediniz bitti.

İlk maç Kazımpaşa Birlikspor’a mağlubiyet, 5’inci hafta ligde düşmememe mücadelesi veren Geyvespor’la beraberlik. Bu nedir arkadaş? Böylesine tecrübeli bir kadronun rakip tanımadan yürümesi lazım.

Farkındaysanız Süper Amatör Ligin C Grubunda artık krediniz bitti. Yani bakiyeniz kalmadı.

Karasuspor’un ligden çekilmesi ile birlikte tüm umutların size bağlandığını artık görmeniz gerekiyor. Kulüp Başkanınız Reşit Yetim’in ne kadar büyük bir çaba sarf ettiğini bizzat görenlerdenim. Onun bu çabalarının karşılığı bu olmamalı.

Bildiğiniz üzere Reşit Yetim ve yönetimi Karasu’da futbol sevgisini yeniden yaşatmak için mücadele veriyor. Maalesef transfer edilen futbolcu kardeşlerimiz kendi kalitelerini sahaya yansıtmayınca, Karasu Aziziyespor grupta üçüncü sırada. Böyle mi olmalıydı?

Neyse. Biraz da 1’inci Amatör Lig’den bahsetmek istiyorum. 27 Kasım Cumartesi günü oynanan Kuyumculuspor Darıçayırspor maçında yaşananlar halen dillerde. Maçın hakemini tanımam etmem ancak tribünlerden gelen tepkilerden çok etkilendiğini öğrendim.

Darıçayırıspor cephesinden, Volkan Cansız kardeşimden öğrendiğim kadarıyla hakem tamamen tribünlerden etkilenmiş ve bu durum skora etki etmiş. Kuyumculuspor maçı 3-2 kazanmış. Hatta hakeme silah gösterildiği bile söyleniyor.

Kuyumculu Mahallesinde birçok dostum var. Asla ve asla bu gibi hakaretlere tenezzül etmeyecekleri gibi, izin de vermezler. Şimdilik yorumumu burada noktalıyorum.

Evet en önemli konuyu yazımın son bölümüne bıraktım. Assolistler sahneye en son çıkar misali. Sakaryaspor’umuz efsane olmaya devam ediyor. Namağlup olarak lider. Hem de 2 puan fark ile ancak tek gerçek var. O da Tatangalar. Maçlarda üzerlerine düşeni yapan Tatangalar, alınan galibiyetlerde büyük pay sahibi konumundalar. Hepsini yürekten kutluyorum ve tüm camiaya sesleniyorum; gelin birlik olalım, bir olalım ve sezon sonunda hep beraber diri kalkıp bu ligden şampiyon olarak çıkalım. Şen ve esen kalın.

Yorumlar (0)