26.12.2013, 17:19

Sakaryaspor için Ak mı Kara mı belli olacak ?

 Sakaryaspor yıllardır bir kenara itilmiş garip bir vaziyette can çekişirken her geçen yıl, her gelen yeni yönetim sürekli vaadler vermişler, çeşitli projeler sunmuşlar ama ne var ki sıfıra sıfır elde var sıfır. Açıkçası batışa giden karanlık bir yolda seyrediyor. Son 5 Yılda gün geçtikçe dibe vuran Sakaryaspor hep yukarıdan medet ummuş,  ama her nedense kuru vaadlerin dışında destekten 1 Gram dahi faydalananamış, üstüne üstlükte her gelen yönetimin sadece reklam unsuru olmuş. Çünkü Sakaryaspor Türkiye’de bir marka olmaya bu zavallı durumunda dahi devam ediyor.

BUGÜN ÖNEMLİ BİR GÜN

Fakat son günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bir cümlesi ile ortalık alevlendi ve bir umuttur gidiyor. Başbakan bugün Sakarya’ya geliyor ve gelişi ile Sakaryaspor için bir umut doğuyor diye düşünenler büyük bir sıcaklılıkla bugünü heyecanla bekliyor. Diğer tarafta ise çok enteresandır, yönetim kurulunun istifası ceplerinde dolaşıyor. İddialara göre bugün Sakaryaspor’la ilgili sözler verilmediği takdirde Sakaryaspor Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Aydın da olmak üzere topluca istifa edecekler. Bu belki de bir söylenti ama bir gerçek var ki yönetim de artık umudu kesmiş bugünü bekliyor. Onun için bugün Sakaryaspor için ya bir dönüm noktası olacak, ya da bir batışın başlangıcı olacak. Yani kısacası “ ak mı kara mı ! “ bugün belli olacak. 

İŞİMİZ ALLAH’A KALMIŞ !

Sakaryaspor’un bu durumu sürdüğü müddetçe geleceğini kestirmek hiçte zor değil, yani bunun için bir kahin olmaya gerek yok. Bak Kocaelispor’a, istendi mi olmayacak bir şey yok demek ki. Orada işler iyiye giderken, bizler de buradan onlara gıpta ile bakmaya devam ederiz Onun için ne varsa yapılmalı, herkes el ele vermeli. Bu takım yıllarca Türkiye’yi sarsmış bir ünvana sahipken artık bu takım “ Aziz’in mi, halkın mı yoksa ortada mı, oturup bir düşünelim ve eğer vicdanınız el veriyorsa kavgaları bırakalım da şu garibe artık bir el atalım. Yoksa ileride geriye dönüşü olmayan pişmanlıklar yaşayacağız ama iş işten çoktan geçmiş olacak…Sırrı ŞANLI

Yorumlar (0)