18.08.2022, 15:14

Beklemek Lazım

Merhaba sevgili sakaryasporu sevenlerimiz uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşarken. İlk haftada aldığımız mağlubiyetin üzüntüsünü de yaşıyorum.

Kardeş takımız Göztepe maçından önce her iki takımın seyircilerinin bir arada şehirde gezmeleri beraber yemek yemeleri beraber gezmeleri stat içinde rakip takımların lehine karşılıklı tezahürat yapmaları futbol adına ve biz seyredenler adına gerçekten çok güzel anlardı. İnşallah ülke futbolu adına örnek bir davranış olur.

Gelelim futbola bizde tüm sakaryaspor taraftarları gibi yeni lige yeni bir heyecanla takımımızın yeniden kurmuş olduğu futbol takımını gerçi hazırlık maçları ölçü olmaz ama alınan neticelerden umutlanarak heyecanla ilk resmi maçımızı izleme üzere stat da yerimizi aldık. İlk maçta neyi eleştireceksiniz neyi öveceksiniz diyebilirsiniz.

Ama oynan futbol ve futbolcu kalitesi bir nebzede olsa bir fikir verecekti. İlk eleştirim takım çok yavaş oynuyor ve hücuma çıkarken adam eksilten bir futbolcumuz yok. Takım içerisinde liderliğe soyunacak ve takımı ateşleyecek bir on numara eksikliği görünüyor. Acilen bir sol bek bulmamız gerekiyor. Futbol olarak bizi çok mutlu etmesede gelecek için o kaşarda karamsarlığa düşürmedi üç beş hafta bekleyip hocanın sistemin oturmasını beklemekten başka çaremizde yok gibi.

Bir sözümde tatanga kardeşlerime daha ilk maçımızda tribünde ayrılık havası esmesi sizden çok takımımıza zarar verecektir. Kendinizle uğraşmaktan sahada ki futbolu coşturamadınız. Aranızdaki problem neyse saha dışında çözün stada gelince herkesin ortak noktası sakaryaspor olmalı.

Birde pasa lig biletlerine yaşana olumsuzluklara ilk haftanın olması nedeniyle hoş bakılmalı bu olumsuzluklar yönetimle bağlantılı olmayıp tüm sorumluluk paso lig yöneticilerin çözeceği bir durum bu konuda yönetimi suçlamamak gerekir. Ama yönetimde bu konuya eğilmeli ve çözmeli

Daha iyi futbol daha iyi bir sakaryspor görmek üzere mutlu kalın.

Yorumlar (0)