04.09.2013, 14:50

Süre Azaldı Hazır Olan Yok

Bölgesel Liglerin başlamasına üç hafta kala takımlar yaptıkları hazırlık maçlarıyla durumlarını test etmeye ve yaptıkları çalışmaların aldıkları sporcuların durumları görmeleri acısından son virajlara girmek üzereler.

Bu bağlamda kuzeyin Bal ligi temsilcisi Karasuspor kendi saha ve seyircisi önünde İzmit Suadiyespor maçında kendini test etti. Bence yapılan bu teste sınıfını geçemedi. Nedenlerine gelince şunları söyleyebilirim.

Belki yeni transferlerinden Serdar ve forvet şafak sakatlıkları yüzünden oynayamadı ama diğer arkadaşlarımız iki aydır antraman yapıp lige hazırlanmalarına rağmen Kaleci Bilgehan, Orhan ve Mennan dışında ki futbolcuların daha hazır olmadıklarını gördüm. Dost acı söyler misali ve Bal ligi tecrübesi olan bir arkadaşınız olarak şu anda karasuspor Bal ligine hazır değil ve tehlike sinyalleri veriyor.

Bunları söyleyince Başta Hasan Başkan ve Selami hoca bana kızacaklar ama yağdanlık yapıp ta göz boyamak hiç de yapım olmadığı için ve Onursal başkan Yılmaz Ekşi’yi ve Başkan Hasan Özkan’ı çok sevdiğim için buradan uyarmak istiyorum. Bu futbolla Bal liginde başarı çok zor Selami hocaya soruyorum bu takımın oyun kurucusu ve yönlendiricisi Onur mu olacak yoksa başka bir alternatifin var mı?

Biz dışarıdan seyreden arkadaşlar olarak yaptığımız yorumlardan karasuspor bir oyun planına bağlı kalarak oynamıyor hatta ne oynamak istediğini pek anlayamadık. İnşallah biz yanılıyor oluruz da karasusporla başarılı günler geçiririz.

Kuzeyin Bal liginden düşen ve süper amatör ligde temsilcisi olan Kocaalisporda top başı yaptı. Takımın başına geçen yıl son maçlarda gelen ve oynattığı futbolla beğeni toplayan Sadun Hoşbayı getiren kocaalispor yaptığı transferlerle yeniden Bal ligine çıkacağım mesajları veriyor. Antramanlarını ve hazırlık maçlarını seyrettikten sonra yorumumu saklıyorum. Ama yaptıkları transferler Bal ligine çıkan takımdan daha iyi olduğunu biliyorum.

Diğer takımlarımız olan Aziziyespor. Yalıspor ve kuzuluk Ersoyspor bu sene oynayacakları birinci amatör ligde mücadele edecekler ve her üç takımımızda çok iyi kadrolar yaparak tecrübeli ve kaliteli hocaları takımların başına getirdi. Karasu ve Kocaalili sporseverler bu sene bayağı güzel ve kaliteli maçlar izlemeye hazır olsunlar.

 

Yorumlar (0)